AHŞAP PERGOLE

Ahşap Pergole Modelleri, Yazlık Pergole Modelleri, Modern Pergole Modelleri, Ahşap Pergole İmalatı, Ahşap Pergole Metrekare Fiyatları

İlham Veren Tasarımları ile Mekanlara Zarif Bir Hava Veren Pergole Modelleri

AHŞAP PERGOLE

Ahşap Pergole Modelleri

Yazlık Pergole Modelleri

Modern Pergole Modelleri

Ahşap Pergole İmalatı

Ahşap Pergole m² Fiyatları

Ahşap Pergole Yapımı

İlham Veren Tasarımları ile Zarif Pergole Modelleri

Bir pergole kendi içinde dekoratif bir özelliktir ve bahçenizin manzarasını güzelleştirmek için ahşap pergole harika bir fikir olabilir!

Ahşap organik bir üründür ve çevresine doğal bir şekilde karışır. Çekici ve pratik tasarımlara sahip ahşap pergole modelleri mekanlara zarif bir stil verir. Ahşap pergoleler, minimalist, doğal, rustik yada modern tarzı ile evler ve ofis girişleri için ideal çerçevelerdir . Pergole modellerimiz bahçenizin tarzına göre ek uzantılar, farklı zemin döşemeleri, saksı bitkileri, aydınlatma armatürleri, çeşitli aksesuarlar ve istenilen renklerde boyanarak kişiselleştirilebilir. Evinizin girişine şık bir hava katan ahşap pergole bahçenizin karakteristik özelliğini belirleyen doğal bir uzantısıdır. Yüksek kaliteli ahşap pergoleler uzun ömürlüdür ve iklim şartlarına dayanıklıdır. Bahçenizde, havuz kenarında yada verandanızda gölgeli alanlar yaratmak ve açık alanların tadını çıkarmak için ahşap pergole ideal bir seçimdir. Zarif tasarımlı ahşap pergoleler özel kullanımın yanı sıra modern şirketlerin bahçe ve kapı girişlerinde tercih ettiği yapılardır. Ayrıca sosyal alanlarda ve restaurant girişlerinde cephenin güzelliğini arttırır ve mekanları harika anları paylaşmak için ideal alan haline getirir.

AHŞAPHANE, kaliteli işçilik ve malzemelerle doğal ve klasik çekiciliğe sahip ahşap pergole üretmektedir . Ahşap pergole modellerimiz isteğinize göre sürgülü cam panelleri ile kaplanarak yağmurlu günler için de ideal hale gelir ve dekoratif bir özellik oluşturur.

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-141

Fiyat  :  000  ₺

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-142

Fiyat  :  000  ₺

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-143

Fiyat  :  000  ₺

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-144

Fiyat  :  000  ₺

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-145

Fiyat  :  000  ₺

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-146

Fiyat  :  000  ₺

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-147

Fiyat  :  000  ₺

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-148

Fiyat  :  000  ₺

00 M² Ahşap Pergole - Model AP-149

Fiyat  :  000  ₺

Ahşap Pergolelerin fiyatları, toplam metrekare alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.