AHŞAP KONTEYNER

Ahşap Konteyner Modelleri, Ahşap Konteyner Projeleri, Ahşap Konteyner İmalatı ve Ahşap Konteyner Fiyatları

AHŞAP KONTEYNER

Ahşap Konteyner Modelleri

Ahşap Konteyner Projeleri

Ahşap Konteyner İmalatı

Ahşap Konteyner Fiyatları

Kolay Kurulum ve Düşük Maliyet ile Çevre Dostu
Ahşap Konteyner Modelleri, Ahşap Konteyner Ofisler ve Konteyner Şantiye Ofisleri

Yapı malzemesi olarak ahşapın mevcut önemi yaşam alanları ve iş dünyası için şık ve pratik çözümler sunmaktadır. Kolayca inşa edilebilen ahşap konteynerler, küçük aileler için kısa süreli dinlenme ve konaklama alternatifi olarak tercih edilmektedir. Ahşap konteynerler, arazi kullanım alanının kısıtlı olduğu yerler için mükemmel bir çözümdür. Ahşap konteynerler, şık görünümünün yanı sıra doğal, güvenilir ve iklim koşullarına dayanıklıdır. Ahşap prefabrik yapılar farklı sektörlerde de kullanılmaktadır. Şık ofis tasarımları, geçici ofisler, şantiye ofisi, sosyal alan kullanımı, şirketler için ardiye alanı, tatil beldelerinde çok amaçlı kullanımı, satış büfesi ve daha bir çok alanda endüstriyel çözümler sunmaktadır. Ahşap konteynerler, kolay kurulum avantajı sayesinde acil durum projeleri için de özellikle uygundur.

AHŞAPHANE, kaliteden ödün vermeyerek oluşturduğu uygun maliyetli ahşap konteyner projelerini hızlı ve esnek bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gereksinimlerinizi karşılamak için özel olarak tasarlanmış ahşap konteyner yapılarımız kalite ve işlevsellik açısından yüksek standartlarda beklentileri karşılamaktadır.

22 M² Ahşap Konteyner Ofis AK-060

Fiyat  :  38.500  ₺

24 M² Ahşap Konteyner Ofis AK-061

Fiyat  :  42.000  ₺

21.6 M² Ahşap Konteyner Ev AK-062

Fiyat  :  37.800  ₺

20 M² Ahşap Konteyner Proje AK-063

Fiyat  :  35.000  ₺

18 M² Ahşap Konteyner Proje AK-064

Fiyat  :  31.500  ₺

6 M² 00 M² Ahşap Karavan AK-065

Fiyat  :  29.850  ₺

Ahşap Konteynerlerin fiyatları, toplam proje alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.