AHŞAP CAFE ve SOSYAL ALANLAR

BİLECİK BELEDİYESİ KADINLAR KAHVESİ

166 m²

2016

Ahşap Cafe, Ahşap Sosyal Alan

Mekanlarda Ahşap Kalitesi ...

Gün içerisinde hayatın telaşından sıkılıp küçük bir kaçamak yapmak istediğimiz zaman cafeler ilk durağımız oluyor. İş çıkışı veya tatil gününde bir şeyler yiyip içebileceğimiz mekanlar girmeden önce dış görüşüne bakarız. Şehir hayatının karmaşasında insanlar vakit geçirdiği mekanlarda göze hitap etmesinin yanı sıra içtenlik ve samimiyet aramaktadır.

Ahşap yapıların kendine has insanlara cazip gelen bir özelliği vardır. İşletme sahipleri müşterilerin dikkatini çekmek için ahşap cafe ve restaurant dekorasyonlarına yönelebilirler. Son zamanlarda sayısı hızla artan ahşap cafe tasarımları ile şirin mekanlar ortaya çıkıyor diyebiliriz. Modernlik ve samimiyetin bir arada bulunduğu ahşap cafe ve sosyal tesislerin dekorasyonları her zaman dikkat çekmektedir.

Ahşap Cafe & Restaurant Modelleri

Cafenizin, sosyal tesislerinizin veya restoran gibi işletmelerinizin dikkat çekiciliğini arttırmak için farklı ahşap sosyal tesis, ahşap cafe ve ahşap restaurant modelleri bulunmaktadır. Ahşap cafe yaptırırken ilk olarak müşteri potansiyelinizin hangi düzeyde olacağını belirlemelisiniz. Ona uygun olarak ahşap cafenizin ölçülerine net bir şekilde karar verebilirsiniz. Genellikle tek katlı isteğe göre çok katlı yapılan ahşap cafe modellerinden müşteri yoğunluğunuza göre tercih yapabilirsiniz.

AHŞAPHANE ahşap sosyal tesisler, ahşap kafe ve ahşap restaurant gibi işletmeler için standart ölçü ve tasarımların yanı sıra kişiye özel çözümlerde üretmektedir. AHŞAPHANE bu noktada müşterilerine ahşap kafeterya, cafe, büfe gibi işletmelerde mekanı daha verimli kullanacak çözümler üretmektedir. Ahşap yapıların iç mekan tasarımlarını da gerçekleştiren AHŞAPHANE, Klasik veya modern tasarım çizgileri ile her kitleye hitap eden ürün çeşitliliğine sahiptir. Ahşap cafe fiyatlarında uygun maliyetler çıkartarak işletmelerin bütçelerine uygun teklifler sunmaktadır.