BUNGALOV EVLER

Ahşap Bungalov Evleri, Bungalov Oteller, Bungalov Ev İmalatı

Tatil Köyleri, Kamp Alanları ve Aileler İçin Doğal Yaşam Tarzı

BUNGALOV EVLER

Ahşap Bungalov Evleri

Bungalov Oteller

Bungalov Ev İmalatı

Tatil Köyleri, Kamp Alanları ve Aileler İçin Bungalov İmalatı

Ahşap bungalov evler, doğal yaşam tarzını yansıtan karakteristik özellikleri ile geleneksel yapılardır. Ahşap yapıyı çevreleyen doğal malzemeler rustik bir dokunuş sağlar ve  bungalov evinizin nefes almasına izin verir. Bungalov evlerin genel özellikleri, tek veya iki katlı olup, geniş verandalı, düşük eğimli beşik çatı, ön revakları ve büyük pencerelere sahip olmasıdır. İçerisinde duş kabini, wc, mini mutfak gibi tercihlere göre istenilen ölçülerde inşa edilebilen bungalov evler rahat ve güvenli yaşam alanlarıdır.

Bungalovlar, verandalı, alçak evlerdir. Bungalov evler, günlük yaşamın kargaşasından kurtulmak isteyen tatilcilere alternatif sunmak isteyen işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir. Dağ, orman, kıyı boylarında rahatça konumlandırılan ahşap bungalov evler hemen her zevke hitap etmekle birlikte kurulduğu bölgeye kolay adapte olmasıyla biliniyor. Bungalovlar yüksek cazibe oranı ile farklı mimari tasarım unsurları sunmaktadır. Aydınlık ve havadar odalar sunan açık konsept planları ile idealdir. Kompakt boyutlarından dolayı bir bungalovu ısıtmak ve havalandırmak için çok daha az enerji harcanır bu da bungalovları daha uygun maliyetli hale getirir.

AHŞAPHANE, konsept tatil köyleri, kamp alanları ve aileler için kusursuz bungalov evler üretmektedir. Kendi mimari çizimleriniz veya tasarım fikirleriniz olabilir. Bungalov evlerimiz konforunuz, ihtiyaçlarınız ve beklentilerinize en uygun şekilde özenle tasarlanmaktadır. Yapıyı oluşturan panellerin fabrikamızda önceden imalatının yapılması sayesinde kurulumu kolay ve montajı kısa sürelidir.

Ahşap Bungalov Evlerin fiyatları, metrekare alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.