AHŞAP BAHÇE KENARLIKLARI

Dekoratif Ahşap Çit Modelleri, Ahşap Bahçe Çiti İmalatı, Ahşap Kenar Çitleri Fiyatları

AHŞAP BAHÇE ÇİTLERİ

Ahşap Çit Modelleri

Ahşap Bahçe Kenarlıkları

Ahşap Bahçe Çiti İmalatı

Dekoratif  Bahçe Çitleri

Ahşap Kenar Çitleri Fiyatları

Yüksek Kaliteli, Güvenli ve Dekoratif Ahşap Bahçe Çitleri, Bahçe Kenarlıkları

Ahşabın hoş görünümünü ve fonksiyonelliği onu hayatımızın her alanında kullanmaya olanak vermektedir.Ahşap bahçe kenarlıkları isteğinize göre tasarlanabilen ve benzersiz stillerden oluşan harika çözümlerdir. Ahşap çitler ile bahçeniz için iyi bir güvenlik ve muhteşem estetik görünümüne sahip olabilirsiniz. Ahşap çitlerin birçok pratik kullanım alanı vardır. Güvenlik sağlamak, arazi sınırlarını belirlemek,  dış mekan dekorunu geliştirmek, çocukları ve evcil hayvanları denetimsiz alanlardan korumak, nispeten rüzgarı engellemek, yüzme havuzundaki tehlikeli alanları kontrol edebilmek gibi… En önemli kullanım özelliklerinden biri de mahremiyet sağlamaktır. Bahçenizde dışardan görünmesini istemediğiniz alanları sık dikey panellerden oluşturduğumuz ahşap çitlerle gizleyebilirsiniz. Ahşap çitlerin yükseklikleri standart ya da isteği göre özel boyutlarda tasarlanabilmektedir.

Ahşap Bahçe Çiti Model AC-091

Metre Birim Fiyatı  :  155  ₺

Ahşap Bahçe Çiti Model AC-092

Metre Birim Fiyatı  :  170  ₺

Ahşap Bahçe Çiti Model AC-093

Metre Birim Fiyatı  :  215  ₺

Ahşap Bahçe Çiti Model AC-094

Metre Birim Fiyatı  :  195  ₺

Ahşap Bahçe Kenarlığı Model AC-095

Metre Birim Fiyatı  :  175  ₺

Ahşap Bahçe Kenarlığı Model AC-096

Metre Birim Fiyatı  :  165  ₺

Ahşap Bahçe Çiti Model AC-097

Metre Birim Fiyatı  :  160  ₺

Ahşap Bahçe Kenarlığı Model AC-098

Metre Birim Fiyatı  :  200  ₺

Ahşap Bahçe Kenarlığı Model AC-099

Metre Birim Fiyatı  :  200  ₺

Ahşap çitler doğal güzelliği ve güçlü bir estetik ifadeyle mekanlarımızın karakterini tanımlar. Her ortama uyum sağlayan doğal rustik görünümlü, klasik ya da  modern tasarımlardan oluşan ahşap çitler, kişisel zevklerinizi yansıtır, evinizi ve işinizi güzelleştirir.

AHŞAPHANE, mülkünüze, bütçenize ve tarzınıza uygun ahşap bahçe çitleri ile kalite ve detaylara odaklanarak, sınırsız seçenekler sunmaktadır.  Ayrıca dekoratif direkler, posta kapakları ve şık ahşap bahçe kapıları ile kişiselleştirmek mümkündür. Tüm ahşap bahçe kenarlıklarımız en kaliteli ahşap, su geçirmez yapıştırıcılar ve paslanmaz çelik bağlantı elemanları kullanılarak inşa edilmektedir. Özel formüle edilmiş sızdırmazlık maddesi ile sağlamlaştırdığımız ahşap çitlerinizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Ahşap Bahçe Kenarlıkları ve Çitlerin metre birim fiyatları, toplam proje alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.