AHŞAP ARDİYE ve DEPOLAR

Ahşap Ardiye ve Depo Modelleri, Ahşap Ardiye ve Depo İmalatı, Ahşap Ardiye ve Depo Fiyatları

AHŞAP ARDİYE ve DEPOLAR

   Ahşap Ardiye Modelleri

   Ahşap Depo Modelleri

   Ahşap Ardiye ve Depo Projeleri

   Ahşap Ardiye ve Depo İmalatı

   Ahşap Ardiye ve Depo Fiyatları

Evinizin Bahçesi ya da İş Yeriniz İçin Ahşap Ardiye ve Depolama Alanları

Ahşap ardiye ve depolar kullanmadığınız eşyalarınızın güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için tercih edilen en şık ahşap çözümlerdir. Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış ahşap depolar çeşitli boyutlarda ve konfigürasyonlarda bulunan uzun ömürlü ve güvenilir yapılardır. Ahşap ardiye ve depolar, evininizin bahçesi yada iş yeriniz için ideal bir saklama alanı veya kiler çözümü sunar.

Ahşap ardiye ve depo imalatlarımızda güvenli kapı kilitleri ve pencereler kullanırız. Kabinin kuru ve sıcak olmasını sağlayan kalın tavan ve döşeme için sağlam zemin taşıyıcıları dikkat ettiğimiz hususlardır. Tüm pencere ve kapıları deformasyonlara karşı dirençli hale getiririz. Ahşap depo ve ardiyelerimiz çürüme ve küflenmeye karşı özel korumaya sahiptir.

Ahşap ardiye ve depo modellerimiz tasarım olarak ahşap kabinler ve ahşap kulübeler ile benzerlik göstermektedir. Kaliteli ve şık tasarımlı ahşap depo modellerimiz ev ve iş yerlerinize stil, lüks ve sıcaklık katacaktır. AHŞAPHANE’ nin sınırsız ahşap tasarım ve uygulama çözümleri için tüm kategorilerimizi inceleyin.

4 M² Ahşap Ardiye ve Depo AD - 011

Fiyat  :  9.200  ₺

2,5 M² Ahşap Ardiye ve Depo AD - 012

Fiyat  :  5.750  ₺

5 M² Ahşap Ardiye ve Depo AD - 013

Fiyat  :  11.500  ₺

3,75 M² Ahşap Ardiye ve Depo AD - 014

Fiyat  :  8.650  ₺

6 M² Ahşap Ardiye ve Depo AD - 015

Fiyat  :  13.800  ₺

6 M² Ahşap Ardiye AD - 016

Fiyat  :  13.800  ₺

Ahşap Ardiye ve Depoların fiyatları, metrekare alanına, kullanılan malzeme ve aksesuarların türüne göre farklılık göstermektedir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.