Ahşap Ev Projeleri

Ahşap ev projeleri, standart ya da kişiye özel tasarımlar ile özelleştirilmektedir. Standart ahşap ev projeleri kısa süreli inşaat ve maliyetlerin uygun olması açısından avantaj sağlar. Hayalinizdeki ahşap ev için 3 boyutlu özel projelendirme ile sizin ve aileniz için huzurlu yaşam alanları oluşturulmaktadır. 

Hızlı ve doğru bir şekilde projelendirilmiş ahşap evler, 3D iç ve dış mekan çalışmaları ile çok çeşitli yapılar inşa edilmesine olanak verirken, alanın verimli kullanılması, daha fazla ekonomik, çevresel ve mimari avantajlar sağlar.

Ahşap ev projelerinde en iyi sonuçları elde etmek için ahşap yapıların üretimi için onaylanmış teknolojiye uygun olması gerekir. Ahşap ev projelerinde yüksek kaliteli malzeme seçimi ahşap yapının estetik, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Ahşap ev üretimi kısa sürede gerçekleşse de karmaşık ve özen isteyen bir süreçtir. Ahşap ev projelerinde temel olarak modern ahşap işleme teknolojileri, güvenilir ekipman ve uzman personel donanımları ile istenilen düzeyde ahşap evler inşa edilmektedir.

 

Üretim, Ahşap ev projelerinde diğer önemli bir aşamadır. Ahşap evi meydana getiren ahşap panellerin sorunsuz üretimi projenin zamanında ve uygun maliyetle oluşmasına katkı sağlayacaktır.

Sitemizde yer alan ahşap yapı ve ahşap ürünlerin fiyatları proje alanına, kullanılan malzemenin türüne ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Belirtilen fiyatlara KDV ve Nakliye ücreti dahil değildir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.