Ahşap Yapıların Genel Özellikleri

Sürdürülebilir ve en eski yapı malzemelerinden biri olan ahşap tabiatın bizlere sunduğu en doğal malzemedir.Bu yönüyle ahşap uzun bir geleneğe sahiptir. Ahşabın bir yapı malzemesi olarak kullanılması, bizim için ve gelecek nesiller için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Enerji verimliliği, sağlıklı yaşam ortamı, inşaat süresinin kısa olması ve uygun fiyat avantajları ahşabı dünyanın her yerinde popüler hale getirmiştir.

Ahşap çok güçlü bir materyal ve çok yönlü bir malzemedir. Bu nedenle birçok aile ve işyeri için tercih edilen bir seçimdir. Ahşabın benzersiz bir görünüm ve his sağlayan dokusu çok çeşitli stil ve renklerde yapılar oluşturmamıza olanak verir. Ahşap yapılar titiz bir planlama süreci ve kaliteli üretim sisteminin kullanılmasıyla farklı şekillerde karakterize edilir.

Hayatımızda Ahşap Yapıların Yeri

Ahşap doğal güzelliğinin yanı sıra işlenebilir ve çok yönlü bir malzemedir. Ahşabın eşsiz faydaları ve özellikleri şüphesiz onu geleceğin yapı malzemesi yapmaktadır.

Ahşap, basit kulübelerden yüksek mühendislik yapılarına, iç tasarım ürünlerinden üst sınıf mobilya tasarımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hayatımızda yer edinmektedir. Ahşabın olağanüstü fonksiyonelliği her zevke, bütçeye ve ihtiyaca göre bir seçenek sunar. Ahşabın doğadaki en sağlıklı materyal olması, dayanıklılığı, mekanlara kattığı huzur ve estetik özelliği ahşap yapı ve ürünlere olan ilgiyi arttırmaktadır.

Yapı Malzemesi Olarak Ahşap

AHŞAPHANE, odun, kütük, kereste ve ahşap gibi doğal yapı malzemelerini yüksek üretim performansı ile birleştirerek üstün kaliteli ahşap yapılar üretmektedir. Hayatın her alanında ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, mükemmel tasarım özelliklerine sahip ahşap yapılarımız teknolojik yeniliklerle donatılmıştır. İster kendiniz hayal edin, ister işi uzman mimarlarımıza bırakın, ailenizin büyüklüğüne veya endüstriyel gereksinimlerinize göre bir ahşap çözümü mutlaka bulacaksınız.

Ahşap, inşaat malzemelerine göre daha sağlıklı ve ekonomiktir. Hayranlık uyandıran modern tarzda yada rustik görünümlü ahşap evler, kütük evler ve lüks ahşap villalar, ahşabın estetik dokusu ile zenginleştirilmiş yaşam alanlarıdır. Kullanım alanı kısıtlı araziler için elverişli olan ahşap prefabrik evler, ahşap konteyner evler ve ahşap bungalov evler günlük kullanımların yanı sıra ticari yaşamın da beklentilerini karşılamaktadır. Ahşap ofisler, ahşap kabinler, ahşap güvenlik kulübeleri üretimlerimizle işletmelere farklı çözümler sunmaktayız.

Sitemizde yer alan ahşap yapı ve ahşap ürünlerin fiyatları proje alanına, kullanılan malzemenin türüne ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Belirtilen fiyatlara KDV ve Nakliye ücreti dahil değildir. AHŞAPHANE tüm ahşap projelerinde üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini garanti eder.